top of page

Start seizoen // Kick-Off

Het seizoen nadert met rasse schreden, al kan het natuurlijk niet snel genoeg gaan...


Op vrijdag 17 februari trappen we 2023 af op onze Kick-Off - ofte nieuwjaarsreceptie - waar we al onze huidige en toekomstige leden verwelkomen om te klinken op het nieuwe jaar. We stellen er jullie graag onze kalender voor het nieuwe vespaseizoen voor. U bent welkom vanaf 18u30.Zoals sommigen onder jullie al hebben gemerkt heeft ook onze website een update gekregen. Zo werd een forum toegevoegd en ook onze SHOP werd bijgewerkt. Nieuw voor 2023 is ons T-shirt, maar ook de Buff en het regenjasje kunnen voortaan handig via een formulier op de website worden besteld. Een overzicht van onze actuele productcataloog, vindt u HIER. We zijn trots op Vespaclub Koksijde en dat tonen we graag, maar u steunt er ook onze club mee.

Denk eraan tijdig jullie spullen te bestellen; waarvoor dank!

Bedankt voor jullie vertrouwen en misschien tot vrijdag 17 februari?

OPMERKING: wie in het bezit is van een pet of ander clubitem waarvan de druk fouten vertoont (bvb. letter op jas komt los of logo op pet is niet duidelijk), gelieve contact op te nemen, dan zetten we dat recht voor u.

Met vriendelijke groeten namens het bestuur

Pieter Brys


47 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
VCKlogo2021 (1).png
bottom of page