top of page

Nieuwe maatregelen 8 maart

Vanaf 8 maart worden enkele nieuwe versoepelingen aangekondigd. Zo mag je opnieuw buiten sporten met 10 (ipv 4) en ook vesparijden valt hieronder. Er moet wel steeds afstand kunnen worden gehouden en ook een mondmasker is verplicht (niet tijdens het rijden).


Echter, het samen rijden met 10 mag niet vanuit de organisatie van de club. Dit betekent dat er spontaan kan worden afgesproken aan het clublokaal zoals voorzien, maar dat wij als club dit niet mogen organiseren. Gelukkig hebben onze clubleden de ritten ter beschikking op onze routepagina en kunnen de leden onderling afspreken in de Whatsapp-groep.


Hou het veilig en veel vespaplezier!


33 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen
VCKlogo2021 (1).png
bottom of page